Sveiki atvykę į 4* viešbutį Mažeikiuose!
Linkime gražios viešnagės
Daugiau informacijos

Paslaugos

Geriausias servisas Mažeikiuose

Konferencijų organizavimas

Viešbutyje Astrum Palace įrengta 50 kv.m. konferencijų salė, vienu metu teatro stiliumi talpinanti iki 50 asmenų. Salėje įrengtas ekranas su multimedijos projektoriumi bei modernia garso sistema. Konferencijų metu užtikriname, kad dalyviai galės naudotis sparčiu nemokamu bevieliu internetu Wi-Fi. Seminarų ir konferencijų dalyvių patogumui viešbutis siūlo kavos petraukėles, pietus, vakarienes, bei visas reikalingas priemones sėkmingam renginiui organizuoti.

Restoranas

Restoranas ir baras yra įsikūręs viešbučio „Astrum Palace“ viduje. Šiuolaikiškai įrengtas restoranas yra ypatinga ir išskirtinė viešbučio dalis. Restoranas išsiskiria puikia virtuve ir aukšto lygio aptarnavimu. Gurmaniškas restorano meniu – tai skoningas vakarų bei rytų Europos virtuvių derinys. Restorane galima rengti tiek oficialius priėmimus, tiek šeimyninius pietus/vakarienes ar ištaigingas vestuves ir gimtadienius.
Daugiau informacijos: www.rosso.lt

Steikų restoranas

Mažeikių senamiesčio širdyje įsikūręs steikų restoranas siekia supažindinti klientus su kokybiškos lietuviškos mėsos kultūra, kuri yra ruošiama ir kepama pagal specialią griliaus technologiją. Pavadinimas Rosso (išv. raudona) simbolizuoja tikrąją, nepriekaištingai paruošto ir iškepto steiko spalvą vos tik jį prapjaunate. Steikų restoranas taip pat siūlo įvairius užkandžius prie gėrimų, salotas, sriubas, jūros gėrybių ir kitus patiekalus, paruoštus pagal šiuolaikines technologijas. Tai vieta tiems, kurie mėgsta išskirtinės kokybės maistą, visame pasaulyje pripažintus gėrimus bei tikisi gerai praleisti laiką.
Daugiau informacijos: www.rosso.lt

Kambariai

Viešbutyje „Astrum Palace“ yra 27 prabangūs kambariai. 14 vienviečių/dviviečių su dviem atskiromis lovomis kambarių, 10 dviviečių kambarių su plačia dvigule lova ir 3 apartamentai.

Keturių žvaigždučių sertifikatu įvertinto viešbučio kambarių interjeras dekoruotas skoningais medžio masyvo baldais. Kambariai yra erdvūs su dideliais vonios kambariais bei turi vietą su rašomuoju stalu skirtą darbui. Be to, visuose kambariuose yra nauja įranga, įskaitant spartųjį bevielį interneto ryšį, telefono liniją bei LCD televizorius.

Vievietis

62 EUR

Kambariai dviems

78 EUR

Apartamentai

96 EUR

Apie viešbutį

 • 1966 - 2007

  Our roots

  „Astrum Palace“ - keturių žvaigždučių viešbutis Mažeikių miesto centre. Viešbutis buvo įkurtas 1966 ir renovuotas 2007 metais

  „Astrum Palace“ lotynų kalboje reiškia „žvaigždžių rūmai“. Viešbučio interjero detalės atspindi šešto dešimtmečio dvasią, kuomet buvo įkurtas viešbutis. Viešbutyje yra 27 prabangiai įrengti kambariai. Viešbutis įsikūręs pagrindinėje Mažeikių senamiesčio gatvėje. Tai nepriekaištinga vieta tiems, kurie mėgsta privatumą ir ramų poilsį. Viešbutyje įrengtos dvi konferencijų salės, skirtos verslo susitikimams, posėdžiams ir konferencijoms.

 • Papildomos paslaugos

  Viešbutyje pateikiami pusryčiai (švediškas stalas) su galimybe pasirinkti iš šaltųjų bei karštųjų patiekalų. Mūsų svečiams visa tai yra įskaičiuota į kambario kainą ir mokėti papildomai nereikės.

  Viešbučio svečiams suteikiama galimybė visur naudotis nemokamu bevieliu internetu WI FI, įskaitant posėdžių salę, restoraną ir viešbučio kambarius.

  viešbučio svečių atvežimas bei nuvežimas iš oro uostų
  rūbų skalbimo ir lyginimo paslaugos
  fakso siuntimas bei gavimas
  kopijavimo paslaugos
  automobilių stovėjimo aikštelė


  Atvykimas / Išvykimas
  Atvykimas: nuo 12:00 val.
  Išvykimas: iki 12:00 val.


  Rezervacijos atšaukimas
  Nemokamai atšaukti rezervuotus kambarius galima prieš 24 val. iki svečių atvykimo.

 • Malonios
  viešnagės
  pas mus!

Rezervuokite kambarį

Jums tinkamu laiku

Kontaktai

Laisvės g. 7, Mažeikiai LT-89222
Telefonas: +37062030003
El. paštas: info@astrum.lt